MojAndroid

Tatra banka spustila výber hotovosti z bankomatu mobilom už v roku 2014 ako prvá banka na Slovensku. Teraz sa na Facebooku pochválila, že bol dosiahnutý míľnik štyroch miliónov výberu z bankomatu práve pomocou mobilu.

tatra banka 4 miliony

  • Mesačne zaznamenáva približne 135 tisíc výberov z bankomatov mobilom
  • Mobilom z bankomatu vyberá už 50 tisíc používateľov

Ako spoznáte praktickú inováciu? Stane sa bežnou súčasťou života mnohých ľudí. 😉 Takým príkladom je naša funkcia výberu hotovsti z bankomatu mobilom. 📱 Už v roku 2014 sme ju zaviedli ako prvá banka na Slovensku a tento mesiac dosiahla takýto významný míľnik.

Facebook Tatra banky

Ako to funguje

Pri výbere hotovosti displej smartfónu nahrádza obrazovku bankomatu. Po otvorení aplikácie Tatra banka si klient vyberie službu Výber z bankomatu, sumu výberu a následne zadá vygenerovaný 6-miestny kód z aplikácie do bankomatu.

mesačne vybery tatra banka

Výhody mobilného výberu:

  • Nemusíte nosiť peňaženku
  • Mobil nezabudnete v bankomate ako platobnú kartu
  • eliminujete možnosť skimmingu (skopírovania údajov z platobnej karty)
  • službu využívate bez poplatku
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Apple Pay môžu od dnes využívať aj klienti Tatra banky
30.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+