MojAndroid

Tatra banka pre svojich klientov sprístupnila aktualizáciu svojej Android aplikácie, ktorá prináša podporu prihlásenia sa do účtu za pomoci odtlačku prsta. Patrí tak už k ďalším slovenským bankám, ktoré sa rozhodli sprístupniť túto vymoženosť. Najnovšia aktualizácia je prístupná v Obchode Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Rýchlejšie prihlasovanie so zárukou bezpečnosti

Oficiálna aplikácia Tatra banka pre používateľov smartfónov značky Apple ponúka podporu prihlasovania pomocou odtlačku prsta a taktiež aj cez FaceID. Túto funkciu Tatra banka nazýva aj “tvárová biometria”. Pre Android používateľov je možné prihlasovanie iba cez podstatne bezpečnejší skener odtlačkov.

Pravdou je, že Tatra banka v minulosti s implementáciou funkcie zaváhala, a to najmä z hľadiska bezpečnosti pre klientov. Okrem tejto novinky spoločnosť do aplikácie pridala aj možnosť zadávať platby nad limit 3 000 €. Umožnené bolo aj spravovanie SEPA inkás.

Tip na článok

Toto sú dôvody, prečo má Tatra banka najlepšie mobilné bankovníctvo na Slovensku

Náš tip
Toto sú dôvody, prečo má Tatra banka najlepšie mobilné bankovníctvo na Slovensku
24.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+