MojAndroid

Ak ste aj vy fanúšikmi diskusných fór a radi hľadáte informácie práve na týchto stránkach, určite vás poteší príchod aplikácie Tapatalk HD Beta na Google Play Store. Hoci táto aplikácia bola dostupná už dlhšie pomocou odkazov a zdrojov tretích strán, jej príchod na Play Store vidíme veľmi radi, nakoľko už aplikáciu nie je potrebné ručne preinštalovávať zakaždým, keď príde nová verzia. Príchod na Play Store signalizuje aj finišovanie autorov vo vývoji tohto titulu a už koncom januára by sa táto aplikácia mala ocitnúť vo svojej finálnej verzii. Tá ale nebude zadarmo, no tí, ktorí ju budú mať v čase príchodu nainštalovanú, si ju budú môcť zakúpiť s obrovskou zľavou. Pre porovnanie, Tapatalk pre smartfóny momentálne stojí 2,29€.

Diskusné fóra sú veľmi obľúbené hlavne vrámci Android komunity. Duch open source, v ktorom bol vyvíjaný samotný operačný systém Android, prevláda aj medzi vývojármi aplikácií a hier, ktorí svoje alfa a beta verzie uverejňujú práve na diskusné fóra, kde im s ich vývojom a opravou chýb pomáha Android komunita. A odteraz budete môcť takéto diskusné fóra vďaka aplikácii Tapatalk HD Beta prehliadať pohodlne aj na svojich Android tabletoch so 7 alebo 10-palcovými obrazovkami.

    

    

Aplikácia Tapatalk HD Beta prináša so svojím príchodom niekoľko nesporných výhod. Okrem toho, že môžete fóra prehliadať na väčších displejoch, sa vám tie väčšie fóra dokonca zobrazia aj ako galéria. Dostupné sú aj nastavenia pre písmo a 2 témy – tmavá a svetlá, aby ulahodili každému používateľovi. Nakoľko je táto aplikácia zameraná len na diskusné fóra a ich prehliadanie a používanie, nechýbajú ani funkcie ako správa vlastných príspevkov, tém a fór, upozornenie na príchod nových súkromných správ, vyskakovacie notifikácie pre aktivitu na fórach, ktoré ste označili za  “sledované” a takisto reakcie ako komentár či like na príspevky, ktoré ste napísali. Samozrejme nechýba ani rozloženie aplikácie na šírku, pri položení tabletu do vodorovnej polohy.

  

Tapatalk HD Beta je plnohodnotnou aplikáciou, ktorá by nemala chýbať žiadnemu návštevníkovi diskusných fór. Ide o výborného pomocníka, ktorého využijete najmä v prípade, že nemáte prístup k PC, na cestách alebo večer, keď už ležíte v posteli. Túto aplikáciu si môžete stiahnuť pomocou odkazu na Google Play Store nižšie, ešte niekoľko týždňov bude dostupná bezplatne, tak to nezmeškajte. V komentároch nám píšte, ako sa vám táto aplikácia páči a čo by ste na nej vo finálnej verzii chceli ešte zmeniť. Príjemné prehliadanie fór :-)

Verzia: 7.3.3
Pôvodná cena: 1,89 €
Aktuálna cena: 3,29 €
Verzia: 7.3.3
Pôvodná cena: 1,89 €
Aktuálna cena: 3,29 €

Zdroj: androidcommunity

27.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+