MojAndroid

Android tablet Dell StreakNový Android tablet Dell Streak sa objavil už aj na Slovenku a už sa k nám dostala informácia, že starý Android 1.6 má vystriedať novšia verzia Android 2.1 na začiatku septembra. Iste by informácia bola o čosi radostnejšia, ak by sa upgrade týkal najnovšej verzie Android 2.2, ale napriek tomu je to stále skvelá správa.

Nový update prinesie hneď niekoľko vylepšení, vrátane podpory multi-touch pre Google Maps, zlepšenie vytáčania telefónnych číselu kože, odstránenie číselnej klávesnice na pravej strane virtuálnej klávesnice a aktualizované rozhranie pre fotoaparát. Nevýhodou je, že používatelia sú stále nútení držať prístroj v režime na šírku a na domovskej obrazovke je zobrazených 24 ikon namiesto 32 ikon naraz. Napriek tomu, prechod od Android 1,6 na verziu 2,1 je určite dobrá správa.

12.8.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+