MojAndroid

Slovenská navigácia Sygic si získala celosvetový úspech. Ponúka prehľadné mapy celého sveta a je aj spoľahlivá. Teraz spoločnosť Sygic prináša stránku Sygic Maps. Tá je zameraná na cestovanie a vychádza z plánovača výletov s názvom Sygic Travel. Čo nové teda prináša do sveta?

Viac odporúčaní na obľúbené miesta

Nový nástupca staršieho plánovača výletov prináša do boja o používateľov pútavé funkcie. Sú zamerané na cestovanie a dokážu byť veľmi užitočné.

Stránka maps.sygic.com sa teraz začala viacej zameriavať na mapu. V praxi to znamená, že na mape sa objaví oveľa viacej odporúčaní hotelov, kaviarní alebo aj atrakcií obľúbených medzi turistami. Takže napríklad ohľadom odporúčaného hotela niekde v Benátkach sa vám okamžite zobrazia hodnotenia, otváracie hodiny a kontaktné údaje. Do aplikácie je integrované aj okamžité rezervovanie hotela.

Oveľa viacej odporúčaní bude praktické riešenie pri plánovaní výletov
Oveľa viacej odporúčaní bude praktické riešenie pri plánovaní výletov

Odporúčané budú používateľom aj obchody a obchodné centrá, ktoré môžu pokojne zahrnúť do svojho plánu výletu. Pri obľúbených atrakciách sa objavia aj ceny vstupného, fotky, alebo 360-stupňové videá (súčasť funkcie Sprievodca).

Náš tip
Sygic Travel má už vyše 1 300 originálnych 360° videí

Sygic Travel sa bude synchronizovať so Sygic Maps

To, že Sygic do sveta vypúšťa novú službu Sygic Maps neznamená, že Sygic Travel prestane fungovať. Práve naopak: tieto služby sa budú dať synchronizovať. Pokiaľ si v Sygic Maps na počítači naplánujete dovolenku, jednoducho si ju zosynchronizujete s aplikáciou vo vašom smartfóne.

Sygic Maps sa bude dať jednoducho synchronizovať so Sygic Travel
Sygic Maps sa bude dať jednoducho synchronizovať so Sygic Travel

Aplikácia Sygic Travel je dostupná pre Android aj iOS. Momentálne sa pracuje na novej aktualizácii pre Android, zatiaľ čo iOS sa jej už dočkal. Novej verzii tak dominuje mapa.

Náš tip
Cestovateľský plánovač Sygic Travel je dostupný už v 14 jazykoch

„Aplikáciu stačí otvoriť a hneď vidíte turistické miesta okolo seba. Či už ste online alebo máte stiahnutú mapu pre offline použitie. Už nejde len o plánovanie dovolenky, ale aj o objavovanie. Aplikácia tak pomôže napríklad aj pri popoludňajšom výlete. Sme jedineční v tom, že kombinujeme turistického sprievodcu s mapou, a to celosvetovo,“ uvádza Lukáš Nevosád, VP pre Travel v Sygic.

Na mape bude prístupných väčšie množstvo obľúbených a odporúčaných bodov
Na mape bude prístupných väčšie množstvo obľúbených a odporúčaných bodov

Stránka travel.sygic.com je momentálne presmerovaná na novú službu, v budúcnosti sa však stane magazínom pre cestovateľov. Slovenská spoločnosť do budúcnosti okrem iného plánuje aj integráciu služieb do inteligentných hodiniek.

Verzia: 4.6.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.6.4
Aktuálna cena: Zdarma

19.5.2018
Zdroj: Sygic

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+