MojAndroid

Navigácia Sygic má už viac ako 30 miliónov aktívnych používateľov a stala sa tak najsťahovanejšou offline navigáciou na svete. Pre nových zákazníkov si spoločnosť na leto pripravila špeciálnu akciu, v ktorej znížila cenu svojich produktov až o 30%. Prostredníctvom tlačovej správy informoval o tom Sygic.

banner-sygic-mapa-summer-v02

Sygic GPS Navigácia je založená na kvalitných mapových podkladoch TomTom, ktoré sa ukladajú priamo do zariadenia. Hlavnou výhodou tejto offline navigácie je doživotná licencia na aktualizácie máp, vďaka čomu používateľ investuje do nej len raz a to pri jej kúpe. Oproti svojej konkurencii tiež ponúka najlepší pomer kvality a ceny, ktorá môže byť aj o tretinu menšia. Michal Stencl, CEO Sygicu, tiež informuje o populárnosti aplikácie na Google Play. Momentálne ju ohodnotilo už viac ako 100 tisíc používateľov a vyslúžila si hodnotenie na úrovni 4 hviezd z piatich. V kategórii navigácií sa Sygic umiestnil v TOP 20 vo viac ako 40 krajinách.

Momentálne je navigácia Sygic dostupná v 30% zľave. Sygic s mapami Európy si tak môžete namiesto pôvodných 50€ zakúpiť už za 35€. Mapy strednej Európy sú dostupné už za 25€. Kompletný cenník môžete nájsť na stránkach spoločnosti alebo priamo v aplikácii Sygic. Tú si môžete vyskúšať na 7 dní úplne zadarmo.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma

18.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+