MojAndroid

Veľká noc je obdobie, keď sa zvyčajne balíme a vyrážame na cesty. Spoločnosť Sygic preto pripravila špeciálnu ponuku pre vodičov. Navigácia Sygic Európa a Rusko je teraz dostupná len za 19,99 EUR, a to len do nedele 12. apríla. Štandardná cena je 69,99 EUR. Túto ponuku nájdete v e-shope spoločnosti Sygic.

Sygic GPS Navigation je offline aplikácia s kvalitnými mapami TomTom uloženými priamo v pamäti telefónu alebo na SD karte. Sygic ponúka bezplatné aktualizácie máp, ktoré sú zahrnuté v doživotnej licencii. To znamená, že aplikácia je jednorazovou investíciou bez dodatočných nákladov. Navigácia je dostupná pre iPhone aj pre operačný systém Android, nedávno dosiahla úžasných 80 miliónov používateľov. Sygic je so štyrmi z piatich hviezdičiek na základe hodnotení od vyše 570 000 používateľov najvyššie hodnotenou prémiovou navigáciou dostupnou v Google Play.

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu Sygic GPS Navigation Keďže Sygic je offline aplikácia, dlhé cesty do zahraničia nie sú žiadny problém.  Pretože aplikácia nevyžaduje internetové pripojenie, nevzťahujú sa na ňu žiadne poplatky za roaming a prenos údajov. Sygic GPS Navigation má širokú škálu funkcií vrátane asistenta jazdných pruhov, prehľadného zobrazenia križovatiek, trás s viacerými zastávkami, hlasových pokynov, ktoré zahŕňajú názvy ulíc, a samozrejme vrátane rýchlostných radarov a upozornení na prekročenie maximálnej povolenej rýchlosti.

Sygic-GPS-navigacia_1200x628-02

V porovnaní s bežnými navigačnými aplikáciami je Sygic jediná aplikácia s inovatívnou doplnkovou funkciou Head-up Display, ktorá premieta navigáciu na čelné sklo vozidla, priamo zo smartfónu bez potreby ďalších zariadení. Vďaka tomu je používanie navigácie v noci omnoho bezpečnejšie. Sygic je tiež prvou navigáciou s funkciou Dashcam, ktorá umožňuje používateľom nahrávať pri navigácii video z cesty pred vozidlom. Vodiči, ktorí sú často na cestách, si tiež môžu prispôsobiť aplikáciu doplnením dopravných informácií, aby sa vyhli zdržaniam v dopravných zápchach, a funkcie Premium Speed Cameras s informáciami o polohe mobilných rýchlostných radarov.

Ponuka je k dispozícii v e-shope spoločnosti Sygic. Aplikáciu nájdete bezplatne na stiahnutie v Google Play, takže si ju môžete vyskúšať vo svojom zariadení.

31.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+