MojAndroid

V obchode Play sa dnes objavilo niekoľko populárnych aplikácií s akciovou cenou. So zľavou môžete kúpiť populárnu klávesnicu s podporou písania gestami, ako aj alternatívny launcher, ktorý ponúka množstvo nastavení a možností. V zľave sú aj hry od štúdia Cartoon Network, takže na svoje si prídu aj najmenší.

Až o 75% lacnejšia je momentálne aplikácia Swype. Tá patrí medzi najpopulárnejšie klávesnice vôbec a preslávila sa najmä zadávaním gestami, čo onedlho skopírovali aj ďalšie známe klávesnice a dnes je táto funkcia aj súčasťou Google Klávesnice. Swype ale ponúka veľké množstvo nastavení, pomocou ktorých je možné aplikáciu si prispôsobiť a uľahčiť tak zadávanie textu na smartfóne alebo tablete. V obchode Play stojí Swype momentálne iba 0,75€.

swype-1 swype-2

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 1,09 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 1,09 €

V akcii je aj PRO verzia populárneho launcheru Apex. Ten patrí medzi najobľúbenejšie aplikácie vo svojej kategórii, pričom umožňuje prispôsobiť tie najrôznejšie prvky vášho systému. Vďaka tomu si môžete svoj tablet alebo smartfón prispôsobiť po každej stránke. Aplikácia stojí obyčajne v obchode Play 2,99€, no momentálne ju kúpite s polovičnou zľavou iba za 1,49€.

Android aplikacie Apex laucnher_1 Android aplikacie Apex laucnher_2 Android aplikacie Apex laucnher_3

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: 4,39 €
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: 4,39 €

Ak patríte medzi fanúšikov televíznej stanice Cartoon Network, možno vás zaujmú aj originálne hry v obchode Play. Štúdio ich ponúka hneď niekoľko a v týchto chvíľach sú mnohé tituly zlacnené. V obchode Play ich aktuálne zakúpite o 50% – 80% lacnejšie, ako obyčajne.

Zoznam všetkých hier od štúdia Cartoon Network.

Zdroj: Android Authority

21.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+