MojAndroid

Klávesnicu SwiftKey pravdepodobne nemusíme predstavovať. Je považovaná za jedno z najlepších riešení nie len pre systém Android a teší sa obrovskej používateľskej základni. Jedna z jej funkcií je predikcia písaného slova na základe používateľských návykov. Klávesnica sa prakticky zlepšuje na základe vášho písania a aby autori aplikácie dostali vašu vylepšenú predikciu do ostatných zariadení ktoré vlastníte, spustili službu beta verziu služby SwiftKey Cloud. Táto dostala nedávno aktualizáciu, ktorá vylepšuje predikciu a pridáva podporu ďalších jazykov.

Swiftkey cloud beta

Nová verzia SwiftKey Cloud Beta je dostupná na priame stiahnutie z domovskej stránky SwiftKey, no linky nájdete uvedené aj na konci článku. Verzia 4.2.0.94 opravuje mnohé nedostatky a okrem spomínaných vylepšení by mala byť aj menej náchylná na neočakávané “pády”. V aplikácii existuje ešte niekoľko známych chýb, ako napríklad chyba, kde pridaním dvoch smajlíkov vedľa seba v Google Hangouts vznikne ďalší zmutovaný smajlík.

Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+