MojAndroid

SWAN pripravil pre nových aj existujúcich zákazníkov zaujímavé novinky. Zvýšil rýchlosti internetu a taktiež zlepšil pokrytie. Obľúbená služba rýchleho bezdrôtového internetu TO.doma je teraz výhodnejšia.

Zrýchlenie pocítia všetci existujúci zákazníci, no rovnako na tom budú čo sa týka rýchlosti aj tí noví. Pri službe TO.doma S sa zvýši rýchlosť downloadu na 15 Mb/s a downloadu na 2 Mb/s, pričom cena zostane nezmenená, 9,99 €. Služba To.doma M je určená pre zákazníkov, ktorí využijú vyššie rýchlosti. Za cenu 14,99 € mesačne ponúka rýchlosť 30/5 Mb/s.

Najvyššia ponuka sa nemení

Najvyššia ponuka, To.doma L sa nezmení, zákazníci môžu za 19,99 € mesačne využívať rýchlosť downloadu 70 Mb/s a uploadu na úrovni 5 Mb/s. SWAN berie túto ponuku ako konkurenciu optickému pripojeniu pre najnáročnejších zákazníkov. LTE internet od SWANu ponúka podobné rýchlosti ako optický internet, len s tým rozdielom, že nie je nutné ťahať káble. Vyžaduje len externú anténu, ktorá sa umiestni na fasádu domu.

To.doma STo.doma MTo.doma L
TechnológiaLTELTELTE
Predošlá max. rýchlosť12/1 Mbps25/2 MbpsBez zmeny
Nová max. rýchlosť15/2 Mpbs30/5 Mbps70/5 Mbps
Cena9,99 €14,99 €19,99 €

Okrem navýšenia maximálnych rýchlostí pri zachovaní pôvodných cien, SWAN taktiež rozšíril pokrytie o ďalšie mestá a obce, ktorých je už viac ako 370. Tento rok sa jedná o tretie najväčšie rozšírenie pokrytia SWANu pre svoju LTE sieť.

Dva benefity pre nových zákazníkov

SWAN si pripravil ešte jednu akciu. Každý, kto si aktivuje ľubovoľný variant TO.doma prostredníctvom webu na stránke www.swan.sk, získa LTE internet na prvé dva mesiace úplne zadarmo. Noví zákazníci teraz tiež dostanú aj mobilnú televíznu aplikáciu SWAN GO na 3 mesiace zdarma. Tieto dva benefity platia len pri objednaní služieb s viazanosťou na 24 mesiacov.

31.10.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+