MojAndroid

Podobne ako drahé optické pripojenie na internet, LTE internet spoločnosti SWAN – TO.doma – ponúka stabilné a vysoké prenosové rýchlosti až do 70/5 Mbit/s, čo stačí aj tým najnáročnejším domácim užívateľom. Na rozdiel od ťahania kábla cez záhradu alebo cez byt, TO.doma vyžaduje iba externú anténu o veľkosti jedného listu papiera, ktorá sa umiestni na fasádu domu.

Iba niekoľko mesiacov po poslednom rozšírení pokrytia služby TO.doma, pokryl SWAN ďalšie malé obce. Rýchly LTE internet si tak môžu odteraz užívať napríklad aj obyvatelia Dudiniec, Petrovian či obce Slopná. Ešte nedávno bol pritom internet „4. generácie“ dostupný len pre obyvateľov veľkomiest.

Služba TO.doma patrí medzi najobľúbenejšie, a preto neustále rozširujeme našu infraštruktúru tak, aby sme pokryli aj čoraz menšie a od okresných miest vzdialenejšie slovenské obce.

Hovorí riaditeľ pre stratégiu SWANu Jozef Lasz. Práve obyvatelia v menších obciach sú často odkázaní na malý výber pripojenia na internet, ktoré býva navyše často pomalé a nestabilné.

Nájdete v zozname “pripojených” obcí aj tú svoju?

Tu je zoznam miest a obcí, ktoré SWAN najnovšie plne pokryl službou TO.doma: Beharovce (okres LE), Bijacovce (okres LE), Dolný Lieskov (okres PB), Drienovská Nová Ves (okres PO), Dudince (okres KA), Giraltovce (okres SK), Hokovce (okres LV), Hontianske Tesáre (okres KA), Horný Lieskov (okres PB), Kendice (okres PO), Kračúnovce (okres SK), Krásny Brod (okres ML), Lužany pri Topli (okres SK)
Ňagov (okres ML), Ordzovany (okres LE), Petrovany (okres PO), Podvysoká (okres CA), Slopná (okres PB), Staškov (okres CA), Studenec (okres LE), Sverepec (okres PB), Sverepec – Lazy (okres PB), Terany (okres KA).

Služba TO.doma je dostupná pre obyvateľov 350 miest a obcí na Slovensku. Overenie dostupnosti služby na konkrétnej adrese či kúpu rýchleho internetu môžu zákazníci vykonať na www.swan.sk, či vo všetkých SWAN CENTRÁCH.

24.7.2018
Zdroj: Tlačové správy

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+