MojAndroid

Aktualizácia:

Dnes sme so zástupcami spoločnosti SONY vyžrebovali výhercu smartfónu SONY Xperia Z. Meno štastného súťažiaceho je Štefan Dvorský. Srdečne gratulujeme, výhru mu odovzdáme osobne.

Pôvodný článok k súťaži 13.3.201308

Portál MojAndroid.sk so spoločnosťou SONY pripravili súťaž o nový smartfón SONY Xperia Z. Ak chcete súťažiť a vyhrať tento špičkový telefón, ste na správnej adrese. Súťažiť môžu všetci čitatelia portálu a Android fanúšikovia, stačí byť čo najrýchlejší a správne odpovedať na súťažné otázky.

Sony Xperia Z - Android telefón - 01

Ako prebieha súťaž

  • Súťaž začína 13. marca 2013 a prebieha na stránke MojAndroid.sk. Súťaž končí po prihlásení prvých 10-tisíc súťažiacich alebo najneskôr do 31.marca 2013 vrátane. To znamená, že najrýchlejších 10-tisíc čitateľov má možnosť zapojiť sa do súťaže o špičkový smartfón SONY Xperia Z.
  • Odpovedajte na tri súťažné otázky, vyplňte svoje meno a email. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto odporúčame si svoje odpovede skontrolovať na stránke www.telekom.sk/sony.
  • V poslednom kroku vám príde potvrdzujúci email, ktorý vám oznámi účasť v súťaži. O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Twitter alebo Google+.

>> Zapojte sa do súťaže už dnes <<

  • V prípade, že Vám potvrdzujúci email nepríde, skontrolujte si, prosím, aj spamový prečinok, či nevyžiadanú poštu. Niekedy sa tie maily zatúlajú. Ak ho nenájdete ani tam, tak by Vám mal prísť ďalší email každý víkend až do skončenia súťaže. Budeme posielať pripomienku všetkým, ktorí svoj hlas nepotvrdili, aby neprišli o šancu vyhrať nové Z-ko :)
8.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+