MojAndroid

Portál MojAndroid.sk a spoločnosť ESET prinášajú súťaž o ročnú licenciu najnovšej verzie antivírusového a bezpečnostného produktu pre mobilné zariadenia ESET Mobile Security. Výherca si k licencii ESET Mobile Security bude môcť vybrať jeden z najnovších telefónov ASUS ZenFone 2HTC Desire 820Lenovo VIBE X2Meizu MX4 alebo Samsung Galaxy A5 (*).

Do súťaže sa môžeš zapojiť kliknutím na tlačidlo nižšie alebo na stránke www.mojandroid.sk/sutaz-eset-vyhraj-smartfon/. Zúčastniť sa môžu všetci, ktorí správne odpovedajú na štyri jednoduché otázky o ESET Mobile Security a vyberú si výhru priamo v súťažnom formulári. Nestačí však len správne odpovedať, potrebné je byť aj rýchly. Súťažiť môže totižto len prvých 10-tisíc čitateľov, počet miest v súťaži sa stále zmenšuje. Nečakaj teda a ponáhľaj sa súťažiť.

zapojit-sa-do-sutaze-tlacidlo

Ako prebieha súťaž

  • Súťaž začína 1. októbra 2015 a prebieha na stránke MojAndroid.sk. Súťaž končí po prihlásení 10-tisíc súťažiacich alebo najneskôr 31. októbra 2015 vrátane. To znamená, že najrýchlejších 10-tisíc čitateľov má možnosť zapojiť sa do súťaže o ročnú licenciu Eset Mobile Security a jeden zo spomenutých smartfónov, ktorý si výherca vyberie.
  • Odpovedajte na štyri súťažné otázky, vyplňte svoje meno a email. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto odporúčame si svoje odpovede skontrolovať na stránke www.eset.com/sk.
  • V poslednom kroku vám príde potvrdzujúci email, ktorý vám oznámi účasť v súťaži. O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Twitter alebo Google+.

* Výhry neprevyšujú výšku 350 € a preto zdaneniu nepodliehajú.

Novinky ESET Mobile Security

ESET Mobile Security poskytuje sadu silných bezpečnostných vlastností, ktorá používateľovi umožňujú užívať si platformu Android bez obáv pred kybernetickými hrozbami. Je k dispozícii v bezplatnej a prémiovej verzii. Bezplatná verzia aplikácie zabezpečuje základnú ochranu vrátane kompletného skenu zariadenia, sken stiahnutých aplikácií a základné Anti-Theft funkcionality. Všetky prémiové vlastnosti sú odomknuté po aktivácii 30-dňovej testovacej verzie alebo zakúpení licencie. V prémiovej verzii používatelia nájdu Plánované skenovanie, Skenovanie počas nabíjania, pokročilé proaktívne Anti-Theft funkcionality vrátane integrácie s my.eset.com, Filter SMS a hovorov a Bezpečnostný audit.

1.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+