MojAndroid

Ako sme sľúbili, na webe FOTOmánia rozbiehame ďalšiu súťaž. V hre je tentokrát 5+5 navigácií Sygic, ktoré budú môcť získať aktívni aj noví používatelia. Ak patríte medzi pravidelných prispievateľov, a vaše výtvory získali aspoň 5 lajkov, budete zaradení do žrebovania o 5 navigácií Sygic. Ukrátení ale nebudú ani úplní nováčikovia. Pre nich sme si pripravili súťaž o ďalších 5 navigácií, ktoré budú určené pre nových používateľov, ktorí od spustenia súťaže nahrajú aspoň 1 fotografiu.

Súťaž bude prebiehať 14 dní od 23.10 do 6. novembra a bude sa jej môcť zúčastniť každý, kto sa registruje na webe fotomania.mojandroid.sk. Je nutné, aby v detaile profilu bolo vyplnené meno a priezvisko, vrátane správneho e-mailu, na ktorý vás v prípade výhry budeme kontaktovať.

fotomania36

Výber niektorých fotografií z FOTOmánie

Okrem aktuálnej súťaže prebieha v rámci FOTOmánie aj súťaž o Android tričká. Tie posielame najlepším fotografiám, za ktoré hlasujete v pravidelnom seriáli FOTOmánia na MojAndroid.sk. Ak chcete, aby sa aj vaša fotografia objavila vo výbere, neváhajte a nahrajte ju na web fotomania.mojandroid.sk, kde sa momentálne nachádza už viac ako 1000 fotografií a ich počet neustále rastie. Šancu na výhru tak má skutočne každý.

23.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+