MojAndroid

Portál MojAndroid.sk a spoločnosť ESET prinášajú súťaž o telefón podľa vlastného výberu! Stačí odpovedať na štyri jednoduché otázky a budete zaradení do žrebovania, kde si výherca bude môcť sám vybrať výhru podľa vlastného uváženia. Na výber bude jeden z týchto smartfónov:

 • Honor 9
 • Motorola Moto Z2 Play
 • Samsung Galaxy A5 2017
 • Sony Xperia XA1 Ultra

Do súťaže sa môžete zapojiť kliknutím na tlačidlo nižšie alebo na stránke www.mojandroid.sk/sutaz. Zúčastniť sa môžu všetci, ktorí správne odpovedajú na štyri jednoduché otázky o ESET Family Security Pack a vyberú si výhru priamo v súťažnom formulári. Nestačí však len správne odpovedať, potrebné je byť aj rýchly. Súťaž trvá od dnes, 10. októbra 2017 do 17. októbra 2017, alebo kým sa nenaplní kapacita súťaže, ktorá je 10 000 súťažiacich. Odpovede na súťažné otázky nájdete na stránke ESET Mobile Security a vo videu ESET Mobile Security pre Android z úst Lukáša Štefanka.

zapojit-sa-do-sutaze-tlacidlo

Bonusová otázka = bonusová cena

To ale nie je všetko! Ak chcete zvýšiť svoje šancu na výhru, k dispozícii bude aj bonusová cena. Pre zapojenie sa do súťaže o ňu budete musieť vyplniť ešte bonusovú otázku, ktorú nájdete rovnako na stránke súťaže. Jej správnym vyplnením budete zaradení do samostatného žrebovania, kde môžete vyhrať licenciu ESET Family Security Pack. Odpoveď na bonusovú otázku nájdete v obchode Google Play a priamo vo free verzii aplikácie ESET Mobile Security & Antivirus. Odpoveď na bonusovú otázku nie je podmienkou na zaradenie do žrebovania o hlavnú cenu, smartfón podľa vlastného výberu.

Ak ste sa registrovali včera, 9. októbra, prihláste sa do súťaže znovu

Ako mnohí z vás včera zaregistrovali, na stránke MojAndroid.sk sme mali technické problémy, kvôli ktorým bol web 9. októbra v poobedňajších a večerných hodinách dočasne nedostupný. V rámci riešenia problému sme však museli spustiť súťaž odznova a včerajšie registrácie tak boli anulované. Touto cestou sa vám ospravedlňujeme za spôsobené problémy. Dobrou správou je, že do súťaže sa môžete prihlásiť znovu – platí rovnaký postup ako včera a stále budete mať rovnakú šancu na výhru. Neváhajte preto a zaregistrujte sa kliknutím na tlačidlo alebo na tento odkaz.

Podmienky súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou ESET, spol. s r.o.
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na 4 súťažné otázky a vyplniť kontaktné údaje.
 • Do súťaže sa môže zapojiť iba prvých 10 000 súťažiacich.
 • Súťaž začína 10. októbra 2017 a končí 17. októbra 2017. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Hlavná cena je smartfón podľa výberu súťažiaceho: Honor 9, Motorola Moto Z2 Play, Samsung Galaxy A5 2017 alebo Sony Xperia XA1 Ultra. Výherca bude jeden a bude vyžrebovaný do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 • V rámci súťaže je aj bonusová súťaž o licenciu ESET Family Security Pack, do ktorej sa súťažiaci zapojí odpoveďou na bonusovú otázku. Odpoveď na bonusovú otázku nie je podmienkou na zaradenie do žrebovania o hlavnú cenu.
 • Súťažiť v tejto súťaži môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.

Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií MojAndroid.sk

zapojit-sa-do-sutaze-tlacidlo

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

7komentárov

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
1

Môžem sa spítat kto je výherca? Nechce mi najst výhercu sútaže.

3

Vazne neviem kto by si dobrovolne taku picovinu instaloval na mobil. Ked je nieco v google play tak snad maju viac aktualnych testiv na virusy a maleare ako nejaky eset

4

Dobrý večer,
Súhlasím s kolegom, že Bonusová otázka je diskutabilná ale z iného dôvodu.
Bezplatne môžeme skúšať PRÉMIOVÚ verziu aplikácie ESET® MOBILE SECURITY 30 dní ale to je len maximálny počet dní.
Otázka stojí, že koľko dní (nepýta sa na maximálny počet). Mňa môže po 10 dňoch omrzieť a budem ju teda skúšať len 10 dní.

5

Haha.. žiadna z odpovedí na bonusovú otázku nie je správna. Premiovú verziu aplikácie ESET Mobile Security môžeme bezplatne skúšať až 365 dní ? https://uploads.disquscdn.com/images/5305957f4d8534b247b4aef2bf5b06d3ec5cc0e00328d3388abb47b52c5805b6.png

6

Hahahaaaa, si trošku mimo, to čo máš na obrázku je možnosť rozšírenia premium na 12 mesiacov ak prizveš svojich známych, ale na skúšanie premium bez platenia je správna odpoveď v popise v Obchode Play.

7

Technicky je to ti isté. Najprv sa odomkne trial na premium na 30 dní, pri každom ďalšom pozvanom priateľovi sa trial predĺži o ďalší mesiac.

Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+