MojAndroid

Ak vaše mobilné zariadenie využívate na ukladanie a prehrávanie multimediálneho obsahu, možno hľadáte dobré riešenie pre jeho bezdrôtové streamovanie do rôznych zariadení. V tom prípade vyskúšajte Android aplikáciu Streambels AirPlay/DLNA Player, ktorá umožní prehrávať filmy na vašich Smart TV pomocou DLNA alebo počúvať hudbu na bezdrôtových reproduktoroch značiek napr. Bose, Sony, Pure, Denon, Pioneer s podporou AirPlay.

Streambels AirPlay/DLNA Player Android aplikacie Streambels AirPlay/DLNA Player Android aplikacie Streambels AirPlay:DLNA Player Android aplikacie

Ako už bolo spomenuté aplikácia Streambels ponúka jednoduchý spôsob pre streamovanie multimediálnych súborov alebo Youtube videí z vášho mobilného zariadenia so systémom Android na akékoľvek zariadenie s podporou DLNA a AirPlay. Štandard DLNA má výhodu najmä v tom, že takmer všetky moderné elektronické prístroje vrátane počítačov, televízií, set-top boxov, multimediálnych prehrávačov alebo herných konzol ponúkajú jeho podporu. Zariadenia s AirPlay majú tiež svoje zastúpenie na trhu a tentokrát nebudete potrebovať špecifický hardvér od Apple na ich využívanie.

Používateľské prostredie aplikácie je jednoduché a ponúka niekoľko tém na výber. Na hlavnej obrazovke vidíme červené tlačidlo pre výber zariadenia, ktoré je pripravené na príjem streamu. Po výbere stačí stlačiť jedno z tlačidiel pre hudbu, fotografie, video alebo Youtube a začne sa prenos. Streambels AirPlay/DLNA Player sme vyskúšali s našim redakčným Nexus 5 a televíziou od Samsungu, kde fungovala bezproblémovo. Aplikácia je dostupná zadarmo v obchode Google Play a stiahnuť i ju môžete pre každý Android s verziou 2.3 a vyššou napríklad pomocou nášho widgetu nižšie. Po piatich dňoch však niektoré funkcie prestanú fungovať a aplikáciu si budete musieť zakúpiť.

Verzia: 8.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8.10
Aktuálna cena: Zdarma

25.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+