MojAndroid

Už v stredu 25.4. sa v Bratislave uskutoční druhý ročník konferencie o mobilnom marketingu MobileRulezz 2012. Tento krát bude zameraná na tablety a ich marketingový potenciál a účastníci môžu získať okrem exkluzívnych informácií aj knihu Steve Jobs či navigáciu Sygic Europe zadarmo.

S mottom „Rok tabletu prichádza. Pripravte sa!“ prinášajú organizátori TheMarketers.biz a spoluorganizároti MobilMania.sk a Živé.sk druhý ročník najväčšej konferencie o mobilnom marketingu na Slovensku. Na účastníkov čakajú zahraniční hostia, najlepší slovenskí spíkri a exkluzívne dáta, ktoré na konferencii odznejú po prvýkrát na Slovensku.

O (nielen) domácom mobilnom trhu a možnostiach marketingu v tabletoch budú hovoriť napríklad Michal Štencl, CEO Sygic, Martin Mác, vice-president Slovak Telekom či Juraj Stankay, Google. Zahraniční hostia Massimo Burgio, SEMPO a Oliver Pischke, Kantar predstavia trendy a vývoj v mobilnom marketingu vo svete.

Okrem celodenného programu v hlavnej sále Refinery Gallery bude počas dňa prebiehať aj paralelný program workshopov s konkrétnejšími témami z oblasti vývoja a marketingu mobilných aplikácií.

Viac informácií o konferencii nájdete na webe http://mobile.rulezz.sk/2012 alebo www.roktabletu.sk.

16.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+