MojAndroid

Najnovší prieskum dokazuje, že populárnosť a obľúbenosť tabletov neustále rastie. Na čo a kde ich vlastne ľudia používajú? Pozrite si infografiku vytvorenú spoločnosťou Stamples, ktorá vám to objasní.

Priemerný používateľ tabletu strávi jeho používaním až 90 minút denne, 88,3% tabletov je používaných najmä pri cestovaní a 35% v kúpeľni. Majitelia tabletov v priemere minú na kúpu aplikácií 34$. Odhaduje sa, že do konca roku 2015 bude v USA už viac ako 82,1 milióna vlastníkov takéhoto zariadenia. Z prieskumu tiež vyplýva, že najčastejšie používanými sú tablety s uhlopriečkou 10 palcov, no obľube sa tešia aj tie s displejom o veľkosti 9, 7 a 5 palcov. Čo sa veku týka, 54% majiteľov je vo veku 34 a viac rokov. Používatelia tiež až v 80% tvrdia, že tablet im pomohol vyvážiť pracovný a bežný život. Dvadsaťpäť percent ľudí z prieskumu po zakúpení tabletu menej číta tlačené knihy.

Na čo vy najviac používate svoje tablety?

Zdroj: staples.com

13.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+