MojAndroid

Spotify tento týždeň predstavil špeciálne zobrazenie Car View pre Android, čo je zjednodušená Now Playing obrazovka, ktorá uľahčí ovládanie hudby hrajúcej v aute. Nové Car View zobrazenie sa automaticky spustí, keď používateľ spojí svoj smartfón s Bluetooth auta a hudba alebo podcast začnú hrať.

Funkcia Car View používa veľký formát textu a veľké tlačidlá, takže používateľ dobre vidí, čo mu aktuálne hrá a môže bez problémov riadiť prehrávanie. V tomto type zobrazenia možno využiť aj vyhľadávanie. Spotify umožní toto zobrazenie vypnúť po dobu, kým sa používateľ opäť nepripojí k Bluetooth svojho auta. Tiež je možné toto zobrazenie na trvalo zakázať. Podľa Spotify sa Car View globálne sprístupňuje všetkým používateľom Androidu.

Medzitým sa povráva, že Spotify tento rok spustí predaj hlasovo ovládaného hudobného prehrávača. Zariadenie bude údajne stáť okolo 100 amerických dolárov a bude sa synchronizovať s vaším vozidlo prostredníctvom Bluetooth.

25.1.2019
Zdroj: phonedog

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+