MojAndroid

Android Wear 2.0 mal uviesť vlnu aplikácií, ktoré by mohli fungovať nezávisle od pripojeného telefónu. Avšak, očakávania neboli splnené. Najpopulárnejšie Wear OS aplikácie sa stále spoliehajú na Bluetooth spojenie so smartfónom – vrátane oficiálnej aplikácie Spotify. Používateľ XDA fóra však pripravil odľahčenú verziu Spotify, ktorá je vhodná priamo pre Wear OS.

Náš tip
Spotify Lite: Odľahčená verzia aplikácie prichádza aj pre službu Spotify

Nie len zmenšená veľkosť, ale aj prispôsobené celé rozhranie

Spotify Lite vyšiel pre Android už minulý mesiac. Má samozrejme okresaný objem, ale aj funkcionality. “Zmenšená” aplikácia je však vynikajúca práve pre Wear OS, pre ktorý bola špeciálne navrhnutá.

Celé používateľské rozhranie bolo zmenšené na polovicu pôvodnej veľkosti, takže tlačidlá nezaberajú celú obrazovku. Ak vlastníte zariadenie s Wear OS, môžete si stiahnuť modifikovanú verziu Spotify cez odkaz nižšie. Pôvodná verzia beží na Android 4.1 a vyššie, takže modifikovaná by mala “bežať” takmer na každom zariadení s Android Wear/Wear OS.

>> Stiahnuť upravenú verziu Spotify Lite – APK Súbor <<

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+