MojAndroid

Sony by malo dodržať tradície aj tento rok, a tak sa v druhej polovici tohto roka môžeme tešiť na ďalšiu z ich vlajkových lodí. Zatiaľ čo len prednedávnom spoločnosť predstavila model Xperia Z3+/Z4, koncom roka by naň mal nadviazať model Z5, ktorý by mohol byť označený ako Bond zariadenie. Nepôjde o smartfón s tajnými funkciami, ale o zariadenie vytvorené na motív najnovšej bondovky Spectre 007. Nepôjde pritom o prvé zariadenie s prívlastkom “Bond”. Všetko sú však zatiaľ iba dohady.

bond-sony-xperia-z5-1 bond-sony-xperia-z5-2

Prvé uniknuté snímky zachytávajú zariadenie s označením “Xperia *5”, ktoré je spojené s filmom Spectre 007, čo je 24. pokračovanie príbehu Jamesa Bonda, ktoré bude distribuované pod Columbia Pictures. Túto nahrávaciu spoločnosť vlastní Sony Pictures Entertainment. Z dohadov je pre zatiaľ známe, že by mala nová Z5-ka ponúknuť Full HD displej, procesor Snapdragon 810 a možno aj 4 GB RAM. Filmová novinka Spectre má byť v kinách po prvýkrát prehrávaná 6. novembra, takže sa očakáva, že Sony spustí predaj svojho nového zariadenia ešte pred týmto dátumom. Žiadna z týchto informácií však nebola ešte oficiálne potvrdená.

Zdroj: PhoneArena

25.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+