MojAndroid

Sony síce už predstavil Xperiu Z4, no podľa dostupných informácií nebude jedinou Xperiou, ktorá má tento rok zavítať na trh. Hoci je Xperia Z4 zatiaľ len exkluzívnou záležitosťou Japonska, Sony pripravuje inú vlajkovú loď, ktoré by mala zavítať aj do našich končín. Konkrétne je reč o Xperii Z3+, ktorá by sa podľa ruského blogu Hi-Tech.Mail mohla objaviť už v máji. Táto by na rozdiel od Xperie Z4 mala ponúknuť výraznejšie zmeny.

Z3+ by teda okrem nového procesoru mala priniesť aj dizajnové zmeny, ktoré budú zahŕňať napríklad predné 2,5D sklo, zaoblené hrany a dizajn zameraný na jednoduchosť. Súčasťou novinky má byť aj väčší displej s rozlíšením QHD, či nové používateľské prostredie “mono” UI. Prednedávnom sme sa dozvedeli tiež to, že nová Xperia Z4 by mohla disponovať aj tlačidlom zapnutia s čítačkou odtlačkov, či celokovové telo. Tieto sa však v novej Xperii neobjavili a tak je možné, že ich uvidíme v inej novinke, možno práve v Xperii Z3+. Každopádne, viac informácií sa dozvieme už v nasledovných týždňoch.

Nižšie uvedené obrázky pochádzajú z uniknutých dokumentov spoločnosti Sony. Ukazovať by mohli nový dizajn Xperie Z3+.

Zdroj: cultofandroid

 

 

22.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+