MojAndroid

Ak patríte medzi majiteľov niektorého zo zariadení z rodiny Sony Xperia Z2 alebo Xperia Z3, zrejme ste už netrpezlivo očakávali príchod aktualizácie so systémom Android Marshmallow. Tá je pre účastníkov programu Beta Marshmallow dostupná už nejaký čas, no teraz je už aktualizácia dostupná pre všetkých.

Sony_Xperia_Z3+_-8

Tešiť sa môžu majitelia variant D6503, D6603 a D5803 modelov Xperia Z2, Xperia Z3 a Xperia Z3 Compact. Update by mal byť dostupný prostredníctvom OTA aktualizácie, no vyskúšať môžete aj manuálnu aktualizáciu cez počítač. V systéme pritom pribudlo niekoľko noviniek, vrátane zmien pre notifikácie, nový STAMINA režim, funkcia Google Now on Tap, aplikácia Sony Camera 2.0.0, možnosť vyhľadávania aplikácií a zmizla možnosť zobrazenia klasického alebo zjednodušeného prostredia domovskej obrazovky.

Zdroj: XPERIA Blog via Android Community

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+