MojAndroid

Tak, ako aj pri iných vlajkových lodiach býva zvykom, aj pri Xperii Z2 sa takmer každý deň objavujú nové správy hovoriace o tom, aké zmeny a vylepšenia toto zariadenie voči aktuálnej vlajkovej lodi prinesie. Inak tomu nie je ani dnes. Zahraničný Xperia Blog získal od neznámeho používateľa ukážky nového prostredia Androidu 4.4 KitKat s nadstavbou výrobcu a po prvýkrát vidíme aj skutočné fotografie zariadenia, ktoré ho porovnávajú s Xperiou Z1.

Sony-Sirius-against-Xperia-Z1_2-e1390249239837-640x853

Siriuscompared1-640x126

Okrem toho, že bude Sony Xperia Z2 opäť o niečo väčšia, čo zapríčiní 5,2-palcový displej, ponúkne aj niekoľko nových funkcií a aplikácií v najnovšom systéme Android s nadstavbou Timescape. Tešiť sa môžeme napríklad na nový fotoaparát či prehrávač hudby, no výrobca zariadenie doplní určite aj o ďalšie nové tituly a funkcie. Jedným z nich môže byť napríklad režim jednoduchej obrazovky, ktorý je možné vidieť aj na jednom zo screenshotov nižšie. Sony však do svojej vlajkovej lode pridá aj funkcie ako inteligentná obrazovka či vytáčanie priložením zariadenia k uchu, ktoré sú dnes dostupné najmä v zariadeniach Samsung. Všetky tieto funkcie sú však nepodložené a Sony ich oficiálne nepotvrdilo, preto si na ich reálne nasadenie v zariadení budeme musieť počkať do oficiálneho predstavenia tohto zariadenia.

Zdroj: XperiaBlog, (2)

21.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+