MojAndroid

Sony Xperia Z Ultra je vďaka svojmu 6,4-palcovému displeju najväčším Android smartfónom, s poriadne výkonným čipom Snapdragon 800. Smartfón si aj napriek svojim rozmerom našiel cieľovú skupinu používateľov. Noví majitelia zariadenia však hlásia problémy, z ktorých pravdepodobne najrozšírenejší je spojený s displejom.

xperia-z-ultra-display-

Používatelia majú podľa informácii problémy prebudiť Xperiu Z Ultra z režimu spánku. Pri stlačení tlačidla pre zapnutie/vypnutie, podsvietenie displeja sa aktivuje, no nezobrazí sa žiaden obraz alebo len farebné pásy. Operačný systém pritom funguje a displej reaguje na dotyky. Až po niekoľko násobnom stlačení “power” tlačidla, displej zobrazí obsah. Jeden z majiteľov dokonca uviedol, že pre aktiváciu displeja na jeho Xperii je nutné stlačiť tlačidlo 5 až 150 krát, čo je rozhodne nepríjemná záležitosť.

Náš tip
Sony Xperia Z Ultra: 6,4″ TRILUMINOS 1080p displej, či Snapdragon 800

Spoločnosť Sony zatiaľ nevydala žiadnu aktualizáciu, ktorá by tento problém odstránila. Nižšie si môžete pozrieť ďalšie videá, ktoré znázorňujú problém s displejom.

 

22.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+