MojAndroid

Spoločnosť Sony vydáva prvú aktualizáciu pre svoju najnovšiu vlajkovú loď – Sony Xperia XZ3. Aktualizácia má veľkosť 487MB a ide o verziu 52.0.A.3.27.

Zatiaľ je známe len zahrnutie security updatu

Jedinou vecou, ktorá je spomenutá v tzv. change logu nového patchu je zahrnutie októbrovej aktualizácie Android Security. Aj keď je poľutovaniahodné, že iné funkcie neboli zaznamenané, stále je možné, že sa niečo pridalo tajne a až časom používatelia zistia, o čo ide. V každom prípade, je dobré vidieť, že Sony pokračuje v tradícii vydávania včasných aktualizácií pre svoje zariadenia – model XZ3 je jedným z mála modelov mimo série Pixel/Nexus, ktorý získal najnovší bezpečnostný firmvér.

Aktualizácia je k dispozícii ako OTA (priebeh aktualizácie, keď si telefón stiahne a nainštaluje sám všetky potrebné aktualizácie, pozn. red.), ale môže trvať nejaký čas, kým bude k dispozícii pre všetky kompatibilné zariadenia. Dostupnosť aktualizácie je možné skontrolovať aj manuálne tak, že v Nastaveniach v možnosti O zariadení zvolíte Aktualizácie softvéru. Pred spustením aktualizácie je, samozrejme, vždy potreba mať telefón dostatočne nabitý a pripojený k Wi-Fi.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
RECENZIA SONY XPERIA XZ3: Na toto sme čakali

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
12.10.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+