MojAndroid

Sony pokračuje v príkladnej starostlivosti o svoje smartfóny a, samozrejme, najviac pozornosti venuje svojim aktuálnym vlajkovým lodiam. Sony Xperia XZ2 a Sony Xperia XZ2 Compact tak v týchto dňoch dostávajú novú aktualizáciu, ktorá obsahuje aktuálne júnové bezpečnostné záplaty od Google.

Update dorazil už aj na našu redakčnú XZ2 Compact. Súbor má veľkosť približne 320 MB a posúva verziu systému na 51.1.A.4.225 a podľa všetkého nová aktualizácia neprináša žiadne ďalšie vylepšenia a zmeny. V každom prípade však ide o dôležitý bezpečnostný update, ktorý sa oplatí aktualizovať. Sony si v tomto prípade zaslúži pochvalu, keďže nové Xperie sú po Pixeloch jedny z prvých smartfónov, ktoré júnový update dostávajú.

Máte už novú aktualizáciu aj na vašom smartfóne? Dajte nám vedieť v komentári pod článkom.

Za tip na článok ďakujeme Tygerovi!

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+