MojAndroid

Fotenie samých seba zažíva v posledných rokoch veľký boom. Ľudia sa fotia každý deň pri akejkoľvek činnosti a takéto fotografie potom zdieľajú na sociálnych sieťach. Milovníkom selfie sa snažia vyhovieť aj výrobcovia smartfónov, ktorí do svojich modelov postupne implementujú čoraz lepšie predné kamery. Všetko nasvedčuje tomu, že podobnou cestou sa vyberie aj Sony.

sony-xperia-c3-selfie-rumor-3 sony-xperia-c3-rumor

Dnes totiž uniklo niekoľko informácií o tom, že spoločnosť zajtra predstaví nový smartfón orientovaný práve na zhotovovanie obrázkov selfie. Zrejme ide o nástupcu telefónu strednej triedy Xperia C, ktorý bol predstavený v júni minulého roku. Podľa uniknutých obrázkov pôjde zrejme o väčší smartfón s viac ako 5-palcovým displejom. Na obrázkoch je vidieť, že batéria bude mať kapacitu 2500 mAh a telefón bude podľa všetkého obsahovať prisvetlovaciu diódu aj na prednej strane. Predný fotoaparát by mal podporovať širokouhlé zábery a fotky by sa mali dať zhotoviť aj pomocou gesta alebo hlasovým povelom.

sony-xperia-c3-selfie-rumor-2 sony-xperia-c3-selfie-rumor-1

Spoločnosť Sony dnes na sociálnej sieti Twitter potvrdila, že zajtra v Taiwane naozaj predstaví nový smartfón zameraný na selfie. Je ale otázne, či ide naozaj o tento uniknutý model. V každom prípade sa odpoveď dozvieme už zajtra.

Twitter___sonyxperia__See_your__selfies_in_a_whole____

Zdroj: Esato, Eprice via Android Authority

 

7.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+