MojAndroid

Sony nebude predávať len prémiový hudobný prehrávač, určený pre tých najnáročnejších, ale aj pamäťovú kartu, ktorá bude určená pre rovnakú skupinu zákazníkov. Tá má podľa výrobcu ponúknuť “prémiový zvuk”, a to vďaka menšiemu elektrickému šumu pri čítaní dát. Samozrejme, spoločnosť si za takúto pamäťovku zapýta aj niečo navyše. Zatiaľ čo bežné pamäťové karty s kapacitou 64 GB sa predávajú od 30 dolárov, tak 64GB SR-64HXA microSDXC od Sony bude stáť 160 dolárov. Predávať sa bude zatiaľ len v Japonsku.

Sony si nemyslí, že táto karta pôjde na dračku, práve naopak, je si vedomá toho, že je určená len pre úzku skupinu zákazníkov. Tých, ktorí budú ochotní zaplatiť aj 1200 dolárov za ich Walkman. “Mysleli sme si, že niektorí ľudia, ktorí sú oddaní kvalitnému zvuku by ju chceli vlastniť,” povedal hovorca spoločnosti.

Náš tip
Nový Sony Walkman poteší audiofilov, nie všetci si ho budú môcť dovoliť

Zdroj: engadget

20.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+