MojAndroid

Spoločnosť Sony až doteraz označovala svoje okuliare s virtuálnou realitou kódovým označením Project Morpheus. Bolo zrejmé, že produkt sa na trh nedostane s takýmto názvom, no skutočné označenie sme doteraz mohli iba tipovať. Sony teraz ale prezradilo, že okuliare ponesú označenie PlayStation VR.

Toto označenie nie je veľkým prekvapením a hoci nikto sa neodhodlal tvrdiť, že zariadenie určite ponesie takéto označenie, ide o logický krok. Takýto názov bude pre užívateľov dostatočne informatívny a známy, a to aj napriek tomu, že zariadenie sa doteraz dostalo do rúk iba niekoľko málo fanúšikom.

vr

Pri príchode na trh tak bude každému jasné, s akým zariadením má dočinenia a od akého výrobcu pochádza. Stále nám ale chýba množstvo detailov ohľadne nových okuliarov od Sony. Vieme iba to, že by sa malo začať predávať na začiatku budúceho roku, no akékoľvek upresnenie termínu chýba. Otázna je tiež cena – Sony uvádza, že to bude “niekoľko stoviek dolárov”, no to je príliš široký pojem. Na všetky tieto detaily si tak budeme musieť ešte počkať.

Zdroj: TechCrunch

16.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+