MojAndroid

Komunita používateľov na Xperia Blogu sa rozhodla preskúmať bližšie detaily, ktoré uvádza spoločnosť Sony na svojich stránkach podpory a prišla na to, že Sony prestáva s aktualizáciami pre 12 modelov nie starších ako 2 či 3 roky. Oficiálne vyjadrenie spoločnosti Sony nie je známe, no predpokladáme, že sa chcú zamerať skôr na aktualizácie pre novšie modelové rady.

Xperia aktualizacie

Aktualizáciu či inú formu softvérového vylepšenia už nečakajte na zariadeniach Sony Xperia Arc S, Xperia S, Xperia SL, Xperia Ion, Xperia Acro S, Xperia Go, Xperia P, Xperia J, Xperia Miro, Xperia Sola, Xperia Tipo či Xperia U. Majitelia týchto mobilných zariadení sú odkázaní na aktuálnu verziu Androidu vo svojom smartfóne, prípadne na komunitu, ktorá im môže poskytnúť alternatívne ROM. Tie sa samozrejme dajú nahrať len po špeciálnych úpravách, po ktorých vaše zariadenie stratí záruku. Ak chcete vedieť, či je aj vaše zariadenie “mimo hru”, navštívte oficiálne stránky výrobcu Sony a prezrite si špecializované fórum pre vaše zariadenie.

Zdroj: PhoneArena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+