MojAndroid

Sony Ericsson AndroidSony Ericsson oficiálne oznámil dostupnosť updatov na novšiu Android verziu 2.1 pre modely Xperia X10, X10 mini a X10 mini PRO. Tie aktuálne bežia na staršej verzii Android 1.6. Nový Android by SE zariadenia mali dostať v treťom kvartáli tohto roka. Update na najnovšiu oficiálnu verziu Android 2.2 Froyo zatiaľ stále nepoznáme.

Nový OS Android 2.1 by mal pre zariadenia Xperia priniesť zrýchlenie systému, zlepčenie práce a možnosť nahrávať videá v HD kvalite. Zlepšiť by sa mala práca s aplikáciami Timescape a Mediascape, ktoré zabezpečujú multimediálnu zábavu v telefónoch.

V porovnaní s konkurenciou (napr. HTC a Samsung) je však Sony Ericsson stále o krok pozadu. Vlajkové lode ostatných výrobcov už dávno OS Android 2.1 majú a pripravujú sa na update na verziu 2.2.

17.6.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+