MojAndroid

Doplnené: Sony oficiálne potvrdilo aktualizáciu na Android 4.3 pre smartfóny Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia SP, Xperia Z Ultra, Xperia Z1, Xperia T, Xperia TX a Xperia V. Android 4.4 KitKat by mali dostať nasledovné zariadenia Xperia Z, Xperia ZL, Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra and Xperia Z1. Presný časový harmonogram nebol zverejnený.

Sony ešte minulý týždeň informoval, že tento týždeň upresní časový harmonogram aktualizácií pre svoje zariadenia. Spoločnosť zatiaľ nevydala oficiálne prehlásenie, no objavila sa správa o tom, že chystá update pre niekoľko modelov smartfónov. Tento sa nebude týkať len Androidu 4.4 KitKat, ale aj predchádzajúcej verzie OS Androidu 4.3 Jelly Bean.

xperia z ultra

Sony ešte do konca tohto roka má aktualizovať Sony Xperiu Z, vrátane modelov ZL a ZR, na Android 4.3 Jelly Bean. Neskôr by mohli získať aj novšiu verziu OS. Podľa dostupných informácií spoločnosť zatiaľ plánuje update na Android 4.4 KitKat len u modelov Sony Xperia Z1 a Xperia Z Ultra, ktoré budú môcť nový Android zakúsiť možno už koncom januára alebo začiatkom februára budúceho roka. Stále čakáme na oficiálne potvrdenie týchto informácií. O novinkách vás budeme ešte informovať.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
7.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+