MojAndroid

Klasická hra Snake existuje na všetkých možných platformách, ale táto verzia je skutočne unikátna. Dá sa totiž hrať priamo na klávesnici s podsvietením.

Pre upresnenie treba hneď dodať, že klávesnica v tomto prípade neslúži len na ovládanie hry, ale aj ako zobrazovacia jednotka. Ide totiž o klávesnicu Coolermaster QuickFore Rapid-I s podsvietením, ktorú istý šikovný chlapík menom Jeroen Domburg upravil tak, že zamenil jeden z módov podsvietenia za svoj vlastný program, simulujúci práve staručkú hru Snake. Ako to funguje, to najlepšie priblíži GIF alebo video.

Snake

Nová verzia Snakea zrejme nebude patriť k najzábavnejším hrám, ale je zaujímavým príkladom toho, čo všetko dokáže šikovný programátor s istou dávkou fantázie. Ak ste pri čítaní článku pocítili nostalgiu a chuť zahrať si pôvodného Hada z Nokie, vyskúšajte napríklad nasledujúcu aplikáciu:-)

Verzia: 7.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: gizmodo.com

28.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+