MojAndroid

Smart Poisťovňa 2020 je už piatym ročníkom úspešnej ankety, kde vy, naši čitatelia, hlasujete za najatraktívnejšiu poisťovňu do vrecka na Slovensku. Samozrejme, pri hlasovaní sa sústredíme najmä na to, aké online funkcie ponúkajú jednotlivé poisťovne a ako ste s nimi spokojní. Dôležitou súčasťou hlasovania je aj vaše hodnotenie funkcií mobilnej aplikácie poisťovne.

Hlasujte a vyhrajte smartfón v hodnote 400 eur

Hlasovanie prebieha od 10. augusta do 30. augusta 2020. Každý sa do hlasovania môže zapojiť iba raz. Za svoj hlas budete zaradení do žrebovania o hlavnú cenu – smartfón podľa vlastného výberu v hodnote 400 eur.

Smart poistovna 2020

 

Hlasovať je možné za 23 poisťovní v 3 kategóriách:

  • Zdravotná poisťovňa 2020
  • Komerčná poisťovňa 2020
  • Mobilná aplikácia poisťovne 2020

Bonusovou kategóriou je Cena sympatie SmartPoisťovňa 2020, kde nám pomôžete vy svojimi hlasmi.

Ocenené budú poisťovne aj hlasujúci

Okrem víťaza spomedzi hlasujúcich budú ocenené aj poisťovne. Víťazné poisťovne získajú ocenenie Smart Poisťovňa 2020 a budeme o nich informovať aj na našom webe. Vám už teraz nezostáva  nič iné, iba zapojiť sa do hlasovania a získať tak šancu na výhru nového smartfónu podľa vlastného výberu v hodnote 400 eur. Hlasovanie je už spustené!

 

10.8.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+