MojAndroid

Smart Roadshow sa po trojročnej prestávke vracia v roku 2022. Po októbrovom štarte v Košiciach aktuálne mieri do svojej cieľovej destinácie. Druhá tohtoročná Smart Roadshow sa uskutoční v Banskej Bystrici, kde najnovšie smart vychytávky už 19. novembra 2022 zaplavia Hotel Dixon ****.

Smart Roadshow vznikla ako evolúcia pôvodnej Android Roadshow, ktorú portál MojAndroid.sk celých 7 rokov organizoval, spolu s najväčšími technologickými lídrami a značkami najzvučnejších mien zo sveta Androidu. Doba sa však zmenila, a tak sa musela zmeniť aj Android Roadshow.

Od čias, kedy technologickému svetu kraľovali klasické Android smartfóny sme sa v ostatných rokoch postupne posunuli do úplne iných sfér. Preto pôvodnú Android Roadshow nahradila modernejšia Smart Roadshow, ktorá do slovenských miest prináša všetky technológie, ktoré nazývame inteligentnými či chytrými – jednoducho smart. Išlo o najnovšie vychytávky z oblasti domácností, športu, dopravy, zdravia, financií, miest a obcí, no stále aj z oblasti smartfónov.

Okrem výstavy a ukážok smart zariadení od výmyslu sveta je súčasťou Smart Roadshow aj zaujímavý program, kde sa dozviete všetko, čo by ste chceli o smart svete vedieť od naslovovzatých odborníkov. Okrem toho si spolu užijeme kopec zábavy a súťaží o hodnotné ceny. Medzi vystavovateľmi nebude chýbať ani Samsung, ktorý prinesie množstvo zaujímavých noviniek.

Najnovšie skladacie telefóny s ohybným displejom

Samsung je jednoznačným lídrom v tomto segmente. Svoje špičkové skladacie telefóny prinesie aj na Smart Roadshow do Banskej Bystrice. Tešiť sa môžete na kompaktný Samsung Galaxy Z Flip4 so skvelou výbavou, ale aj na nabitý Samsung Galaxy Z Fold4 s obrovským displejom, podporou pera S Pen a množstvom softvérových vychytávok.

Samsung Galaxy Z Fold4
Samsung Galaxy Z Fold4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Oba telefóny spája ešte jedna vlastnosť, ktorá nemá na trhu konkurenciu – sú vodoodolné. Vďaka certifikácii IPX8 zvládnu ponorenie až do hĺbky 1,5 metra po dobu 30 minút.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Chýbať samozrejme nemôže ani najvybavenejší Android tablet súčasnosti, Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, s obrovským 14,6″ 120 Hz displejom.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Tablet sa môže pochváliť kompletnou funkčnou výbavou, podporuje 5G a o výkon sa stará čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1.

Obľúbené príslušenstvo

Zoznam produktov Samsungu, ktoré bude možné vidieť na Smart Roadshow v Banskej Bystrici, uzatvárajú obľúbené wearables.

Samsung Galaxy Watch5 Pro
Samsung Galaxy Watch5 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Tešiť sa môžete na najnovšie smart hodinky s operačným systémom Wear OS – Galaxy Watch5 aj Galaxy Watch5 Pro a pre milovníkov kvalitnej hudby Samsung prinesie aj najnovšie bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds2 Pro.

Najbližšia zastávka – Banská Bystrica. Registrácia je spustená!

Smart Roadshow sa v roku 2022 vracia aj do Banskej Bystrice, kde už má svoje historické zázemie. Akciu počas 19. novembra 2022 zastreší Hotel Dixon ****. Čakať na vás budú čakať najnovšie najnovšie vychytávky z oblasti technológií. Základné informácie nájdete na oficiálnej stránke podujatia smartroadshow.sk, kde už bola spustená aj bezplatná registrácia.

Smart Roadshow 2022 vo vašom meste

15. Október | KOŠICE | Hotel DoubleTree by Hilton
19. November | BANSKÁ BYSTRICA | Hotel Dixon

11.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+