MojAndroid

Na obľúbenej Smart Roadshow, ktorá predstaví tie najzaujímavejšie novinky zo sveta smart technológií, nebude chýbať ani televízor The One od Philips. Jeho jedinečná funkcia podsvietenia Ambilight osloví širokú skupinu ľudí – od milovníkov sledovania televízie až po zanietených hráčov hier.

Jednou z najvýraznejších funkcií televízorov Philips TV je podsvietenie Ambilight, ktoré je úplným unikátom vytvárajúcim úplne novú kategóriu televízorov novej generácie.

Podsvietenie zapnutého aj vypnutého televízora

Funkcia intuitívneho podsvietenia Ambilight zaujme už na prvý pohľad. Nejde totiž o klasické podsvietenie, ale aktívne kopírovanie farieb, ktoré vidíte na obrazovke. Rozsvietenie a zmena farieb LED diód okolo okrajov televízora je totiž dokonale zosynchronizované s farbami obsahu sledovaného na obrazovke, vďaka čomu opticky rozširujú obraz. Nastaviť si ho však môžete aj tak, aby bol Ambilight zosynchronizovaný s hudbou alebo si môžete vybrať podsvietenie v zvolenej farebnej kombinácii – napríklad slovenskej trikolóre pri sledovaní športových udalostí.

Philips Smart Roadshow
Zdroj: Philips

Podsvietenie Ambilight vynikne nielen pri zapnutom, ale aj vypnutom televízore, kedy podčiarkne vzhľad celej miestnosti a pomôže vytvoriť jedinečnú atmosféru. Ak práve nič nesledujete, nová funkcia Aurora navyše umožňuje zobraziť na obrazovke vybranú fotografiu, čo spolu so zapnutou funkciou Ambilight povýši televízor priam na umelecké dielo či bytový doplnok.

Dokonalý audiovizuálny zážitok vo vašej obývačke

Funkcia Ambilight nielen dobre vyzerá, ale dokáže vás aj bližšie vtiahnuť do deja pri sledovaní filmov a seriálov, ako aj pri hraní hier. O veľkolepé sledovanie filmov a seriálov sa postará aj obrazový procesor P5 Perfect Picture Engine, ktorý prinesie nový zážitok zo sledovania obrazu: realistické farby, očarujúci kontrast a detaily a plynulý pohyb bez sekania pri sledovaní filmov, videí či hraní hier, nech je zdroj akýkoľvek. O zvukovú stránku sa zasa postará Dolby Atmos a Dolby Vision, vďaka ktorým získate dokonalý kino zážitok priamo vo vašej obývačke.

Televízory The One zo série Ambilight TV si môžete vybrať z modelov s uhlopriečkou 43”, 50”, 58” a 65”, pričom najpopulárnejší je práve posledný menovaný, ktorého veľkosť je optimálna takmer do každej miestnosti.

Pre fanúšikov filmov aj hier

Nová generácia televízorov The One prináša dva modely. „Klasický“ The One (PUS8507) a „herný“ The One (PUS8807).

Philips The One (PUS8507) ponúka komplexný pohlcujúci zážitok zo sledovania televízie v elegantnom zariadení. Tenký jemný strieborný rám a geometrické nožičky sa budú hodiť do každej obývačky.

Procesor P5 Perfect Picture Engine v kombinácii s rozlíšením 4K UHD, ktoré je kompatibilné so všetkými hlavnými formátmi HDR, sa postará o žiarivý a ostrý obraz, ktorý ešte podčiarkne trojstranná funkcia Ambilight.

Inteligentný televízor The One disponuje operačným systémom Android TV, vďaka čomu sa jednoducho dostanete k streamovacím platformám či iným aplikáciám, ktoré máte radi. Televízor môžete ľahko ovládať aj pomocou hlasových asistentov Google alebo Alexa.

Požiadavky tých, ktorí radi trávia voľný čas hraním hier, naplní vylepšený The One (PUS8807) s frekvenciou 120 Hz.

Philips Smart Roadshow
Zdroj: Philips

Tento model má všetko, čo klasický televízor The One, ale jeho funkcie sú zdokonalené tak, aby poskytli čo najlepší herný zážitok. Skvelý obraz s jasnými farbami a ostrými kontrastmi v spojení s pohlcujúcim 3D zvukom vám pomôžu dostať sa do úplne novej hernej dimenzie, ktorú ešte viac podčiarkne Ambilight podsvietenie. Hráčov tiež poteší ultrarýchla odozva pre akýkoľvek typ konzoly, čo zabezpečí reaktívne hranie a plynulú grafiku.

Pri použití rozhrania HDMI 2.1 sa váš televízor The One automaticky prepne do režimu rýchlej odozvy v momente, keď spustíte svoju konzolu. Nemusíte meniť nastavenia, jednoducho ho zapnete a môžete hrať. Televízor podporuje technológie HDMI 2.1, VRR, a Freesync. Model je k dispozícii v uhlopriečkach 43”, 50”, 55”, 65”, 75” ale aj maxi veľkosti 85” pre nadšencov naozaj gigantických zážitkov. Pri výbere ktoréhokoľvek variantu televízora The One nemusíte veľa premýšlať, lebo budete mať doma ten pravý televízor, ktorý má všetko, čo potrebujete.

  • Odporúčaná predajná cena 65” modelu The One (PUS8507) je 1099 EUR
  • Odporúčaná predajná cena 65” modelu The One (PUS8807) je 1199 EUR

Televízor The One spolu s ďalšími technologickými novinkami si môžete osobne vyskúšať 19. novembra na Smart Roadshow 2022 v hoteli Dixon v Banskej Bystrici.

15.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+