MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza tento rok po prvýkrát do Prešova. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov si budete môcť zajazdiť na elektromobile Tesla Model 3.

Tesla Model 3: Nová éra elektromobility

Po úspechoch elektromobilov Tesla Model S a Tesla Model X sa pozornosť celého sveta upriamila na novinku – Tesla Model 3. Tá má byť dostupnejšou verziou prémiového sedanu a SUV a priniesť esenciu a to najdôležitejšie z predchádzajúcich modelov do nižšej triedy. Stále je to však plnohodnotná Tesla, vrátane pokročilého autopilota, obrovskej stredovej konzoly, minimalistického dizajnu a fantastického dojazdu.

Vyskúšajte si Tesla Model 3 už v Prešove!

Chcete sa aj vy povoziť v Tesle Model 3? Už počas Smart Roadshow 2019 v Prešove na to budete mať jedinečnú príležitosť. Príďte preto už v sobotu, 27. apríla do prešovského Hotela Dukla a zažite budúcnosť elektromobility na vlastnej koži. Spoplatnenú jazdu sprostredkuje portál natesle.sk, kde si môžete vybrať dĺžku a termín jazdy a zajazdiť si tak budete môcť priamo počas konania Smart Roadshow 2019.

Mali by ste záujem zajazdiť si na Tesle Model 3?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
16.4.2019

+