MojAndroid

Po dlhých prípravách dnes pre vás spúšťame úplne novú anketu s názvom Smart Poisťovňa 2016. Na základe hlasov z verejného hlasovania bude vybraná najlepšia zdravotná a komerčná poisťovňa, ktorá ponúka online funkcie do vrecka a poisťovňa s najlepšou mobilnou aplikáciou. Hlasujúci pritom určia aj to, ktorá funkcia či vlastnosť aplikácie alebo webstránky poisťovne sa im páčia, prípadne by ich medzi online možnosťami privítali.

Ocenené budú poisťovne aj hlasujúci 

Zo všetkých hlasujúcich, ktorí sa platným hlasom zapoja do súťaže Smart Poisťovňa 2016, bude vyžrebovaných hneď niekoľko výhercov vecných cien. Hlavnou cenou je smartfón HTC 10, pre ďalších výhercov máme pripravené navigácie Sygic.

smart-poistovna-2016-web

Hlasovať sa bude v troch hlavných kategóriách:

 • Najlepšia zdravotná poisťovňa 2016
 • Najlepšia komerčná poisťovňa 2016
 • Najlepšia mobilná aplikácia poisťovne 2016

Vyhlásení budú výhercovia 1., 2. a 3. miesta, pričom ocenené poisťovne získajú ocenenie Smart Poisťovňa 2016Ak sa chcete zapojiť do žrebovania o zaujímavé vecné ceny, tak vyplňte hlasovací formulár na stránke Smart Poisťovňa 2016 a nezabudnite vyplniť korektne aj vaše kontaktné údaje. Hlasovanie prebieha od 15. októbra 2016 do 15. novembra 2016. Všetky podmienky súťaže nájdete na stránke Smart Poisťovňa 2016.

hlasuj-smart-poistovna-logo

Mediálnym partnerom ankety Smart Poisťovňa 2016 je portál Refresher.sk.

15.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • jame

  urobite aj taku sutaz ako ste urobili v decmbri? adventny kalendar? :)

  • Michal Chabada

   Jasne, nieco sa chysta :-)

 • D-tox

  Smart banka uz bola?Hladam nejaku s dobrou apkou.

 • spajdo

  toto je divná súťaž… lebo sa do nej vie zapojiť len taký človek, ktorý už vyskúšal viacero poisťovacích aplikácii aby ich vedel porovnať… inak budú ľudia hlasovať len za aplikácie, ktoré sami používajú vo svoej poisťovni a vôbec netušia aké funkcie má konkurencia. Sú tam aj všeobecnejšie otázky typu, čo by nemalo chýbať v takej aplikácii, ale inak porovnávať takto apky nejde. Vyhrá proste apka tej poisťovne, ktorá má poistených najviac mladých ľudí, ktorý pracujú s telefónom a môže to byť aj blbá apka…

+