MojAndroid

Aktualizované 9.2.2022:

Slovenská sporiteľňa nás informovala o  tom, že problém s aplikáciou George bol vyriešený. Ak patríte medzi tých, ktorí sa do aplikácie nevedeli prihlásiť, odporúčame aktualizovať. V obchode Google Play sa nachádza nová verzia, ktorá by mala fungovať bez problémov.

Pôvodný článok z 8.2.2022:

Slovenská sporiteľňa, najväčšia banka na Slovensku, má problém s aplikáciou George. Niektorí klienti hlásia, že nefunguje tak, ako by fungovať mala, informoval portál živé.aktuality.sk.

Po zadaní prihlasovacieho kódu sa zobrazuje informácia o chybe a aplikácia sa vypne. To znamená, že klienti sa do nej nevedia nijakým spôsobom dostať a svoje financie musia spravovať cez internet banking.

Banka sa pre nás vyjadrila takto:

“Evidujeme, že po poslednej aktualizácii môže byť fungovanie aplikácie u niektorých používateľov obmedzené. Chceme sa im za to ospravedlniť. Opravu práve testujeme a nasadíme ju hneď, ako to bude možné.”

Michal Kopecký, PR špecialista SLSP

Smart Banka 2022: Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu

Portál MôjAndroid.sk spúšťa už siedmy ročník ankety Smart Banka. Ide o jedinečnú anketu, v ktorej v spolupráci s čitateľmi hľadáme banky s najlepším mobilným bankovníctvom a smart funkcionalitami na Slovensku. Aktuálny ročník nesie oficiálny názov Smart Banka 2022, aby označenie korešpondovalo s kalendárnym rokom, v ktorom anketa prebieha.

Hlasovanie trvá od 27. 1. 2022 do 20. 3.2022. Na základe odovzdaných hlasov budú vyhodnotené najlepšie bankové aplikácie podľa ich funkcií a vlastností, ktoré svojim klientom ponúkajú jednotlivé banky.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+