MojAndroid

Každoročne pripravujeme veľkú anketu 4ka Android Code, v ktorej oceňujeme tie najlepšie slovenské aplikácie. Aplikácie sú rozdelené do viacerých kategórií a o konečnom poradí rozhodujete vy – naši čitatelia. Každý mesiac vyberieme niekoľko nových slovenských aplikácií a víťaz z hlasovania sa dostane priamo do konečného výberu. Toto je výber za október 2021.

Vyhraj lotériu

Bezplatná aplikácia pre zjednodušenie prístupu k heslu lotérie a prípadnej výhre z vašich žrebov. Aplikácia posiela upozornenia o zmene hesla potrebného k výhre. Využiť môžete ponuku “Moje kódy” a bez dlhšieho dohľadávania zistiť denné výhry.

Vyhraj lotériu
Vyhraj lotériu
Developer: Adam Vician
Price: Free
  • Vyhraj lotériu Screenshot
  • Vyhraj lotériu Screenshot

MamDron

Aplikácia MamDron integruje údaje z viacerých verejných a súkromných zdrojov, ako aj od orgánov štátnej správy a samospráv, s cieľom poskytnúť pilotom dronov všetky dostupné informácie k zodpovednej príprave na bezpečný let. Všetky údaje sú v aplikácii dostupné prostredníctvom používateľsky prívetivého grafického rozhrania. Aplikácia je bezplatná a jej používanie nie je podmienené členstvom v OZ Mám Dron.

MamDron
MamDron
Developer: R-SYS
Price: To be announced
  • MamDron Screenshot
  • MamDron Screenshot
  • MamDron Screenshot
  • MamDron Screenshot
  • MamDron Screenshot

Najlepšie slovenské aplikácie (10/2021): Nominácie 4ka Android Code 2021

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2021 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (10/2021)

  • Vyhraj lotériu (52%, 12 hlasujúcich)
  • MamDron (48%, 11 hlasujúcich)

Celkový počet hlasujúcich: 23

Loading ... Loading ...
19.10.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+