MojAndroid

Počet vývojárov mobilných aplikácií pre operačný systém Android v poslednej dobe narastá nielen v zahraničí ale aj na našom rodnom Slovensku a v susedných Čechách. Noví developeri nám posielajú tipy na svoje aplikácie alebo hry, ktorými sa snažia presadiť v obchode Google Play. Najnovším prírastkom je vynikajúca hra Fluffy od slovenského vývojára Michala Deáka.

Fluffy Ball mojandroid

V hre zastávate malú chlpatú guličku menom Fluffy, ktorej úlohou je preskákať si cestu po strechách budov až do cieľa. Ovládanie je riešené dotykovými getami v kombinácii s akcelerometrom. Jednoduchým ťuknutím na obrazovku vyskočí Fluffy do výšky a pohybom smartfónu do strán zvýšite alebo znížite jeho akceleráciu. Hoci sa to zdá veľmi jednoduché, niektoré úrovne vám dajú pekne zabrať. Nakoniec sa dostanete sa do situácie, kedy sa nebudete spoliehať na svoje zručnosti ale budete si musieť zapamätať rozmiestnenie budov.

Fluffy Android hra MojAndroid Fluffy Android hra MojAndroid Fluffy Android hra MojAndroid

Fluffy ponúka až 40 veľmi pekne spracovaných úrovní, ktoré sa postarajú o niekoľko hodinovú zábavu. Je dostupná v šiestich jazykoch, vrátane slovenčiny, za čo má autor u nás veľké plus. Celkovo však máme z novej hry veľmi dobrý dojem a sme radi, že kvalita domácich titulov naberá úrovni. Aj napriek tomu, že sa autor rozhodol zverejniť hru zdarma, mnoho fanúšikov Androidu ocení, že nepridal reklamy ktoré niekedy degradujú podobné tituly. V prípade, že hru budete chcieť vyskúšať, v obchode Google Play si ju môžete stiahnuť zdarma kliknutím na náš widget nižšie. Nezabudnite si pozrieť video z hrania.

21.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+