MojAndroid

Možno ste už vyštudovali strednú aj vysokú školu a možno sa ešte stále trápite v laviciach našich školských inštitúcií. Či je tomu tak alebo onak, vždy sa naskytne príležitosť, kedy si potrebujete zistiť fakty alebo vlastnosti istých vecí a prídu na rad referáty, či dokonca ťaháky, ak na vás túžba po novej informácii príde tesne pred písomkou. Vtedy dobre poslúži a pomôže aplikácia Ťaháky-referáty od spoločnosti Azet.sk.

unnamed (2)

Každému človeku bažiacemu po informáciách príde vhod Android aplikácia Ťaháky-referáty. Nájde v nej totižto vždy aktuálne informácie a fakty o téme, ktorú sa práve snaží pochopiť alebo o nej chce vedieť viac. Aplikácia sa vyznačuje pekným, jednoduchým prostredím, ktoré má za hlavnú prednosť praktickosť, čo ocení každý jej používateľ. Okrem vyhľadávania si môžete obsah referátov a ťahákov nechať zobraziť aj podľa kategórií.

tahaky-referaty-1 tahaky-referaty-2

Keď už nájdete daný článok, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám, môžete si pozrieť jeho hodnotenie od ostatných používateľov a v prípade, že sa vám hodí aj neskôr alebo sa vám jeho spracovanie páčilo, si ho môžete uložiť medzi obľúbené. K obľúbeným referátom máte v budúcnosti jednoduchší prístup, nakoľko im je určené špecifické tlačidlo v spodnej časti obrazovky. Obsahovo je aplikácia veľmi bohatá a páčila sa nám aj funkcia, ktorá umožňuje priamo z aplikácie poslať daný referát pomocou SMS alebo e-mailu.

tahaky-referaty-3 tahaky-referaty-4

Ak sa aplikácia Ťaháky-referáty zapáčila aj vám, stiahnite si ju pomocou nasledovného odkazu. Na Google Play je dostupná bezplatne pre všetky zariadenia s OS Android 2.2 a vyššie.

18.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+