MojAndroid

Najmladší slovenský operátor prichádza s novou ponukou. Zákazníci majú k dispozícii nový paušál a k nemu aj ponuku hardvéru. Ponuka zatiaľ zahŕňa 9 zariadení. 4ka uvádza, že postupom času chce ponuku rozšíriť. Dôjsť by k tomu malo už po pilotnej letnej prevádzke novej ponuky.

Pri kúpe paušálu s mobilom zaplatí zákazník akontáciu a splátky sú následne rozdelené do 12, 18, 24 alebo 30 mesiacov. V závislosti od dĺžky splácania sa samozrejme mení aj mesačná splátka. Čím je viazanosť dlhšia, tým je mesačná splátka nižšia.

4ka paušály
Zariadenia v ponuke

Príklad výpočtu platieb pri zvolení paušálu Sloboda 100 (14 eur) so smartfónom Redmi 8 (148 eur) na dobu 24 mesiacov:

Jednorázové platby na predajnom mieste Mesačné platby na faktúru
úvodná platba z ceny telefónu 4 € mesačná platba za telefón: (148-4)/24 = 6 €
aktivačný poplatok 0 € mesačná platba za paušál 5 €
Spolu 4 € Spolu: 11 €

4ka paušály4ka paušály

Zariadenia v ponuke:

  • Huawei Y6s
  • Huawei P30 Lite
  • Redmi 8
  • Redmi Note 8T
  • Samsung Galaxy A71
  • Samsung Galaxy A51
  • iPhone SE (2020)
  • iPhone 11
  • iPhone 11 Pro

Zákazník si môže zobrať akékoľvek zariadenie k akémukoľvek paušálu. Pripomíname, že tieto paušály nie sú s viazanosťou. Pokiaľ sa zákazník rozhodne odísť skôr, napríklad po roku, zvyšná suma, ktorú bude musieť za zariadenie zaplatiť, bude započítaná do poslednej faktúry. Aktivačný poplatok je maximálne do výšky 50 eur a závisí od hodnoty samotného smartfónu. Pri kombinácii smartfón + paušál SLOBODA bude zákazník platiť výhradne na faktúru. Dôvodom je zjednodušenie platobného procesu, kde obe sumy, teda mesačný poplatok za telefón i telefónny účet dostane na jednom doklade a uhradí ich naraz.

Príklady mesačných platieb

Pre menej náročných je tu napríklad Xiaomi Redmi 8, za ktorý mesačne aj spolu s novým paušálom SLOBODA 100 zaplatí Štvorkár počas nasledujúcich dvoch rokov len 11 eur.

Peknou strednou cestou môže byť Samsung Galaxy A51 so SLOBODA DÁTA, teda nekonečnými dátami v SR, iba za 29 eur mesačne. Vrchol ponuky bude tvoriť vlajková loď od spoločnosti Apple iPhone 11 Pro 256 GB, ktorá bude dostupná už od 60,20 eur mesačne.

Nadšenci značky Apple, si budú môcť vybrať aj ich aktuálnu novinku Apple iPhone SE (2020), ktorá v kombinácii s paušálom SLOBODA 100+ bude dostupná len za 31 eur mesačne počas dvoch rokov.

Toto sú však len štyri ukážky. V skutočnosti má zákazník k dispozícii množstvo kombinácií. Vybrať si môže z deviatich mobilných telefónov a ku každému si môže pridať ktorýkoľvek nový paušál. Zároveň si pri tom vyberá dĺžku splácania, ktorá môže byť 12, 18, 24 alebo až 30 mesiacov. Kompletný cenník so všetkými kombináciami nájdete priamo na stránkach operátora 4ka.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+