MojAndroid

Na Google Play nájdete veľa rôznych druhov klávesníc, ako napríklad populárny Swiftkey, Smart Keyboard, Slide It alebo Swype. Okrem týchto “bežných” klávesníc však pre Android nájdete aj niekoľko zaujímavých kúskov, ktoré vás môžu pri písaní doslova potrápiť. Jednou z nich je aj nová klávesnica Slice Keyboard, ktorá prináša úplne nový spôsob písania, ktorý má podľa autora uľahčiť písanie na zariadeniach s väčšími uhlopriečkami displeja.

Klávesnica po nainštalovaní rozdelí funkčnú plochu na niekoľko častí. Po stranách nájdete funkčné klávesnice, ako tabulátor, Caps Lock, Enter alebo Shift. V strede sa nachádza spacebar. Slice Keyboard je ďalej rozdelený na ľavú a pravú stranu s troma kruhmi, ktoré sa aktivujú dotykom a zobrazujú pritom písmená a znaky. Ako to celé funguje môžete najlepšie vidieť na videu:

Slice Keyboard pravdepodobne nebude práve tou najrýchlejšou cestou ako písať dlhé správy alebo odpisovať priateľom na chate, ale ako zaujímavosť stojí aspoň za vyskúšanie. Demo verziu klávesnice môžete stiahnuť zadarmo na Google Play. Ak by sa vám ale klávesnica predsalen zapáčila, môžete si ju zakúpiť za 3,83€.

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: 3,05 €
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: 3,05 €

5.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+