MojAndroid

Spoločnosť Skype na svojom Twitter účte zverejnila informáciu o globálnom výpadku. Ten sa dotýka používateľov takmer vo všetkých svetových krajinách a prejavuje sa tak, že používateľské statusy sú nastavené na “offline” a ľudia si ich nedokážu zmeniť. Jeden druhému si tak dnes cez Skype nezavolajú. Spoločnosť vraj pracuje na čo najrýchlejšom odstránení tejto chyby.

Niektorí z vás možno majú problém s tým, že vás vaše kontakty nevidia online. Chyba sa týka statusov na Skype a prejavuje sa tak, že používatelia nemôžu zmeniť svoj status, takže ich kontakty vidia offline a nemôžu im zavolať. – znie oficiálne vyjadrenie hovorcu Skype-u.

Problém sa vyskytol v mobilnej a desktopovej aplikácií, pričom ostatné funkcie Skype-u (napríklad chat) fungujú bezproblémovo. Pokiaľ potrebujete cez Skype nutne volať, využite Skype na webe (Skype for Web).

Zdroj: Twitter

21.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+