MojAndroid

Signal je považovaný za jeden z najbezpečnejších messengerov pre smartfóny. Neprekvapí preto, že ho často využívajú ku komunikácii aj teroristi. Zatiaľ čo zabezpečenie Signalu je na vysokej úrovni, tak používateľský zážitok z jeho používania zaostáva za konkurenciou. Prostredníctvom svojho oficiálneho účtu na sociálnej sieti X (predtým Twitter) však teraz jeho tvorcovia oznámili nové funkcie, ktorý používateľský zážitok určite vylepšia.

Signal konečne umožnil vytvárať prezývky

Prvá novinka by sa mohla zdať ako samozrejmosť a konkurenčné aplikácie ju už skutočne dlhé roky majú. Používatelia teraz budú môcť pridávať vlastné prezývky ľuďom, ktorých majú v kontaktoch. Zároveň si budú k nim môcť zapisovať aj vlastné poznámky, a to platí dokonca aj pre ľudí, ktorí nie sú medzi ich kontaktmi.

Signal
Možnosť pridať prezývku kontaktu | Zdroj: Twitter

Zatiaľ však tieto funkcie budú dostupné len pre tých, ktorí sa zúčastňujú testovania beta verzie aplikácie. K testovaniu beta verzie sa môžete kedykoľvek pripojiť registráciou cez položku Signal beta v obchode Google Play. Keď sa zaregistrujete, aby ste sa stali testerom, budete si môcť stiahnuť najnovšiu beta verziu aplikácie.

Ak Signal používate aj na počítači so systémom Windows alebo macOS, tak si môžete stiahnuť beta verziu desktopovej verzie priamo z oficiálnej stránky aplikácie. Beta verzia je dostupná aj pre Linux a jediný systém, pre ktorý nie je dostupná, je tak prekvapivo iOS. Dá sa však predpokladať, že sa nové funkcie čoskoro objavia aj v stabilnej verzii aplikácie pre všetky platformy.

Signal Private Messenger
Signal Private Messenger
  • Signal Private Messenger Screenshot
  • Signal Private Messenger Screenshot
  • Signal Private Messenger Screenshot
  • Signal Private Messenger Screenshot
  • Signal Private Messenger Screenshot
  • Signal Private Messenger Screenshot
Náš tip
Samsung Galaxy Z Flip6 sa objavil v benchmarku. Poznáme základné špecifikácie
20.4.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+