MojAndroid

Vývojárske štúdio Gameloft, ktorého hry patria k tým najlepším na trhu, predstavilo pred nedávnom najnovší titul Siegefall, ktorý sa zaradil po boku ostatných strategických hier v obchode Google Play. V hre, ktorá svojim konceptom najviac pripomína Clash of Clans majú hráči za úlohu ovládať špecializované vojsko a pokúsiť sa obsadiť čo najväčšie územie na mape.

So zaujímavým prístupom sa stretávame hlavne čo sa týka herných postáv. Ako sme už uviedli, hráč ovláda vojsko, ktoré pozostáva z nájomných vrahov, trollov, vyzbrojených rytierov ale netradične aj z hlavného hrdinu. Tento na hernej ploche vystupuje, ako nejaký obor a je ďaleko silnejší, než zbytok vojska. Samozrejme, okre útočných vlastností si svoje vybudované kráľovstvo budete musieť aj brániť a udržiavať schopné boja.

image (28)

Novinka Siegefall je dostupná v obchode Google Play zadarmo, stiahnuť si ju môžete napríklad prostredníctvom nášho widgetu nižšie. Na záver ešte upozorníme, že hra je plná vnútroherných nákupov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
26.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+