MojAndroid

Nové zariadenia série Galaxy S24 sa stali bez pochýb najvyspelejšími smartfónmi od spoločnosti Samsung. Nie len vďaka svojím novým funkciám umelej inteligencie, ale aj vďaka mnohým iným technológiám. Vďaka, ktorým je jedinečný na veľmi širokom a konkurenčne schopnom trhu. O správe informuje PhoneArena.

Ide o jednu z vlastností, ktorá sa predstavuje úplne prvýkrát, a to nielen pre juhokórejskú spoločnosť, ale pre celý trh so smartfónmi. Smartfóny série Galaxy S24 majú schopnosť uchovávať kvalitu fotografií pri zdieľaní na sociálnych sieťach tretích strán, ako sú Instagram a Snapchat.

Samsung S24
Samsung Galaxy S24

Vlajková loď od Samsungu priamo integruje fotoaparát s mobilnými aplikáciami s podporou režimu HDR. Tým vylepšujú kvalitu zdieľania snímok na vyššie spomenutých sociálnych sieťach. Mnoho foto-funkcií telefónu, vrátane režimu nočného fotenia a stabilizácie videa, bude k dispozícii aj pri fotografovaní a natáčaní videí priamo pomocou sociálnej siete Instagram.

Nebude potrebné zachytávať snímku vo vstavanej aplikácii fotoaparátu, pri používaní sociálnych aplikácií od iných vývojárov. Vďaka partnerstvu medzi Samsungom a Instagramom bude možné pristupovať priamo k všetkým možnostiam fotoaparátu tohto zariadenia prostredníctvom sociálnej siete.

Dočkajú sa aj staršie modely?

Pri zdieľaní obrázkov z galérie nového mobilného telefónu sa fotografie zobrazia v režime Super HDR. Séria Galaxy S24 tak priamo zdieľa média vo svojom plnom rozlíšení. Okrem iného Super HDR poskytuje používateľom Galaxy S24 náhľady fotografií pred tým, než urobia snímku, ktorú chcú zdieľať na sociálnych sieťach.

Ide určite o zaujímavú a užitočnú novú funkciu. Tvorcom a nadšencom umožní zlepšiť svoje príspevky na Instagrame a Snapchate. Nie je úplne jasné, či sa nová funkcia pridá k niektorej z predchádzajúcich vlajkových lodí od Samsungu alebo k iným modelom rady Galaxy. Ostáva nám len počkať, no podľa informácií by sa po pol roku mali dostať funkcie umelej inteligencie aj do minuloročných modelov série Galaxy S23.

Náš tip
Digitálna Google Peňaženka, umožňuje ukladanie platobných kariet, cestovných lístkov, vernostných kariet a darčekových kariet.
22.1.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+