MojAndroid

Samsung predstavil novú práčku WW9000 pre efektívne a ekonomické pranie. Vyznačuje sa minimalistickým dizajnom, ktorý perfektne doplní každú modernú domácnosť a ktorý sleduje najnovší trend doby „menej je viac“. Odstránením nadbytočných línií a ovládacích prvkov sa podarilo vytvoriť práčku s jednoduchým čelným panelom s efektne zvlnenými krivkami na bokoch. Intuitívny 5-palcový farebný displej uľahčuje výber správneho pracieho programu, a tak ušetrí čas. Model WW9000 navyše ponúka vylepšené inteligentné funkcie, ktoré zvyšujú výkon a komfort prania. Dokonca je vybavená aj funkciou Smart Control, ktorá umožňuje používateľom ovládať a kontrolovať práčku pomocou aplikácie na svojom smartfóne. Kdekoľvek je tak možné skontrolovať fázu pracieho cyklu, spustiť alebo prerušiť pranie, alebo zistiť čas zostávajúci do konca prania.

Samsung WW9000

Elegantne jednoduchá, jednoducho ovládateľná

Dizajnéri odstránili na práčke WW9000 otočný volič a nádobku na pracie prostriedky a vytvorili tak hladký povrch s prirodzenými krivkami. Priesvitná tmavomodrá farba dvierok práčky s krištáľovým leskom, ktorá pri kontakte so svetlom vytvára príjemné spektrum farieb, na seba upúta okamžite pozornosť. Pre jednoduché vkladanie a vyberanie bielizne bol zväčšený priemer dverí a tiež bubon je umiestnený vyššie. Nový záves dverí Metal Double, vďaka ktorému je možné dvere doširoka otvoriť, takisto zvyšuje užívateľský komfort.

Jednoduché, intuitívne a ľahké

Práčka Samsung WW9000 je vybavená 5-palcovým farebným plne dotykovým displejom. Vďaka nemu si používateľ jednoducho zvolí nastavenie jednoduchým dotykom. Napríklad voľba Most Used si pamätá často využívané pracie cykly, kým využitím voľby Favorites si používateľ sám nastaví priebeh prania výberom rôznych možností, vrátane teploty a rýchlosti otáčok bubna pri žmýkaní.

Funkcia Auto Optimal Wash sa stará o detaily

Pri využití funkcie Auto Optimal Wash sa aktivuje technológia 4 senzorov, ktoré analyzujú informácie o bielizni: množstvo, stupeň zašpinenia, potrebné množstvo vody a pracieho prostriedku. Na základe týchto informácií je vybraný optimálny prací cyklus, teplota, čas, cyklus plákania a rýchlosť otáčok pri žmýkaní. Funkcia Auto Dispense navyše automaticky dávkuje správne množstvo pracieho prášku a aviváže.

_2

Perte rozumnejšie, šetrite energiu

Veľmi efektívnym pomocníkom je unikátna technológia EcoBubble. Generátor bublín, ktorý sa aktivuje pri každom pracom cykle, vytvára kombináciou vzduchu a vody bubliny, ktoré lepšie rozpúšťajú a aktivujú prací prostriedok. Ten potom do bielizne preniká rýchlejšie a rovnomernejšie. S EcoBubble dosiahnete rovnaký výsledok prania pri nižších teplotách, čo vedie k úspore energie a bielizeň je vypraná šetrnejšie.

Menej hluku, menej vibrácií, vyšší výkon

Pokročilá technológia VRT-M využíva trojrozmerný systém senzorov vibrácií. VRT-M udržiava bubon dobre vyvážený aj pri vysokej rýchlosti odstreďovania. Ďalšiu redukciu hluku a vibrácií, vyššiu efektivitu a dlhú výdrž zaisťuje práčke WW9000 digitálny invertorový motor. Využíva silné magnety pre tichšiu a výkonnejšiu prevádzku a vzhľadom k tomu, že obsahuje menej pohyblivých častí, má aj dlhšiu životnosť. Práve preto si spoločnosť Samsung môže dovoliť poskytovať na motor 10-ročnú záruku.

_3

Špeciálne cykly a Super rýchlosť

Aby sa používatelia nemuseli zaoberať zložitým nastavovaním práčky, má WW9000 k dispozícii šesť dopredu naprogramovaných špeciálnych cyklov. Napríklad voľba Gardening (záhradníčenie) nastaví cyklus pre odstránenie škvŕn od trávy a blata, voľba Cooking & Dining (varenie a stolovanie) zase vyčistí mastné škvrny od jedla. Ďalšie špeciálne cykly sú zamerané na Hygiene Care (hygiena), Active Sports (športy), Active Kids (deti) a Working & Everyday (každodenné bežné pranie).

Voľba Super Speed ​​Wash zaistí kompletné vypranie bielizne v čase do jednej hodiny, čo je možné vďaka dvom tryskám, ktoré rýchlo plnia bubon vodou. Funkcia Speed ​​Spray skracuje cyklus plákania tým, že vodu prudko vstrekuje do bubna.

Zdroj: tlačová správa

28.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+